Opublikowano: 22 października 2022
psychoterapia

Gdy w związku przestaje się układać, a partnerzy nie potrafią się ze sobą porozumieć i poradzić sobie z problemami, warto poszukać pomocy na zewnątrz. Terapia dla par to świetna opcja osób, które chcą uratować swój związek i zrozumieć punkt widzenia partnera. Daje ona szansę na przepracowanie problemów i poznanie emocji drugiej połówki.

Profesjonalna terapia dla par — Łódź

Życie z drugim człowiekiem nie jest proste. Każdy z nas pochodzi z innego środowiska, a ponadto posiadamy różne wartości i cele. Często na początku, w czasie silnego zauroczenia, nie dostrzegamy wad partnera, a związek jest ekscytujący. Niestety po czasie przychodzi rutyna i trudy życia codziennego. To właśnie wtedy najczęściej dochodzi do kryzysów. Partnerzy poznają różne oblicza swoich drugich połówek, także te negatywne, a związek przestaje dostarczać pozytywnych emocji. W tym okresie para często oddala się od siebie, spędza ze sobą coraz mniej czasu i przestają odczuwać tak silną satysfakcję ze związku. Niestety zwykle ciężko jest zrozumieć postawę partnera, a komunikacja staje się trudna. Wtedy najlepiej zdecydować się na terapię par w Łodzi. Specjalista pomaga znaleźć przyczynę nieporozumień, radzi jak rozwiązywać problemy i ułatwia partnerom zrozumienie siebie nawzajem. Terapeuta również chętnie dzieli się wiedzą na temat komunikacji w związku i budowania silnej relacji. Dzięki terapii dla par w Łodzi macie szansę uratować swój związek i skutecznie podnieść jego jakość.

Terapia par — Łódź. Kiedy warto z niej skorzystać?

Terapia dla par w Łodzi dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą rozwiązać kryzys w związku. Najczęściej zgłaszają się do nas pary, które pragną poprawić komunikację w związku, mają trudności w życiu seksualnym lub czują, że oddalają się od siebie nawzajem. Wiele osób szuka pomocy w poradni dla par także w kryzysie np. po zdradzie, ale też w momencie, gdy przestają odczuwać satysfakcję z bycia w związku. Terapia dla par jest również świetną opcją, gdy partnerzy spędzają ze sobą coraz mniej czasu i rozważają zakończenie związku, jednak nie są pewni tej decyzji.

Poradnia dla par — Łódź. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest podjąć decyzję o rozpoczęciu terapii dla par. Wiemy, że nie jest łatwo podzielić się swoimi prywatnymi problemami z obcą osobą. Zapewniamy jednak, że nasi specjaliści potrafią zbudować odpowiednią atmosferę w czasie spotkania i zawsze dbają o komfort swoich pacjentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mają oni ogromną wiedzę i kwalifikacje. Doskonale wiedzą, jak pomóc parom w kryzysie i poprawić ich komunikację. Nasi specjaliści prowadzący terapię par w Łodzi uczą pacjentów, w jaki sposób wspierać drugą połówkę w gorszych chwilach, a ponadto jak zrozumieć potrzeby partnera oraz jak wyrażać swoje.

Nasi psychoterapeuci do każdej pary podchodzą indywidualnie i angażują się w prowadzoną sesję. Zawsze wsłuchują się w problemy swoich pacjentów i dbają o komfortowe samopoczucie w czasie sesji. Dzięki ich pomocy macie szansę skutecznie wzmocnić związek!