Opublikowano: 16 września 2020

Dla wielu kobiet ogromnym problemem jest dobranie kolczyków do kształtu twarzy. Niekiedy trzeba skorzystać z pomocy sprzedawców, chociaż w większości przypadków panie mogą sobie z tym poradzić samodzielnie. Warto znać jednak kilka podstawowych zasad, którymi później można kierować się podczas zakupów w sklepie z biżuterią. Przydaje się to nie tylko wtedy, gdy kolczyki kupuje się dla siebie, ale też dla swoich znajomych, np. na urodziny. Z tej wiedzy korzystać mogą także mężczyźni, którzy chcą sprawić niespodziankę swoim kobietom.

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy? Kilka podstawowych zasad

Nie wiedząc jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy, stosuj się do poniższych zasad. Jeśli posiadasz owalną twarz, możesz sięgać po kolczyki zwisające, zarówno w wersji srebrnej, jak i złotej. W takiej biżuterii będziesz prezentować się najkorzystniej i na pewno spodobasz się Twemu wybrankowi serca. Długie srebrne kolczyki wiszące sprawdzą się u tych kobiet, które chciałyby nieco skrócić swoją twarz, co przydaje się np. w przypadku osób o pociągłej twarzy. Długie kolczyki ze srebra mogą sprawdzić się u kobiet z okrągłymi rysami. W ten sposób będą wyglądały zjawiskowo i elegancko. Może to być biżuteria sięgająca nawet do ramion! Daj się ponieść własnej wyobraźni i dobierz takie kolczyki do swojej ulubionej sukienki. Podłużne kolczyki wiszące sprawiają, że twarz staje się optycznie smuklejsza.

Do najczęściej zadawanych pytań należy to jakie kolczyki wyszczuplają twarz i to właśnie one są najczęściej poszukiwane w sklepach. W takiej sytuacji warto postawić na kolczyki spiralne, z perełkami czy też wiszące w wersji podłużnej. Dzięki temu twarz zostanie wyszczuplona i stanie się bardziej atrakcyjna w odbiorze. Pewnie często zastanawiasz się też nad tym, do jakiej twarzy pasują kolczyki koła? Otóż odpowiedź jest prosta, wybieraj je wtedy, gdy posiadasz twarz kwadratową i masz wyraźne rysy. Koła okażą się prawdziwą perełką w Twoim zbiorze.

Jakie dobrać kolczyki do kształtu twarzy? Zdecyduj się na te produkty

Jeśli dalej nie wiesz jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy, weź pod uwagę wskazane poniżej produkty, a na pewno będziesz z nich bardzo zadowolona. Kolczyki do każdego kształtu twarzy możesz znaleźć w sklepie internetowym Wisiorek.pl. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz m.in. kolczyki zwisające. Biżuteria jest wykonywana ręcznie i pochodzi od polskiego producenta. W dobrej cenie otrzymujesz najwyższą jakość. To konkurencyjne produkty, które sprawdzą się w Twojej szkatułce i ozdobią twarz, przy każdej możliwej okazji.

Spośród dostępnych produktów zwróć uwagę na następujące:

  • kolczyki art 021 – to idealna propozycja dla osób, które szukają dla siebie kolczyków w formie kół. Nie wszystkie panie muszą wiedzieć, do jakiej twarzy pasują kolczyki koła, ale jeśli posiadasz wyraźne rysy twarzy i kwadratowy jej kształt, powinnaś postawić właśnie na ten model,
  • kolczyki pocałunek noc kairu – to srebrne kolczyki, które są wykonane ręcznie i zapewniają najwyższą jakość wykonania. Biżuteria z motywem pocałunku sprawdzi się m.in. podczas romantycznych wyjść,
  • kolczyki fantazje oliwki – to długie srebrne kolczyki, które świetnie sprawdzą się m.in. podczas uroczystych wyjść lub też spotkań biznesowych. Możesz je nosić np. do pracy.

Wybierz dla siebie któryś z produktów polskiego producenta i ciesz się bogatą estetyką takich kolczyków oraz ich oryginalnością. Biżuteria, która jest wykonywana ręcznie, na pewno spełni Twoje oczekiwania. Wybierz długie srebrne kolczyki wiszące, stworzone z najwyższej klasy materiałów, które nie będą podatne na uszkodzenia i sprawdzą się przy wielu okazjach. W sklepie internetowym Wisiorek.pl bez problemów dobierzesz biżuterię do kształtu swojej twarzy.